Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ DRAUGYSTĖ VEŽA

Kovo 26 d. gimnazijoje vyko pagalbos mokiniui specialisčių organizuotas prevencinis renginys „Draugystė veža“.  Visa diena buvo skirta atkreipti gimnazijos bendruomenės narių dėmesį į patyčių problemą, susitelkti bendram darbui mažinant patyčias gimnazijoje, keisti mokinių požiūrį, skatinti toleranciją, draugiškumą, pagarbą.

Kiekviena klasė turėjo išskirtines veiklas. 5-6 klasių mokiniai užsiėmė kultūros paso pasirinkta veikla, 7-8 ir III klasių mokiniai – veikla su ŠPT darbuotojomis, I-II klasių mokiniai klausė Policijos atstovės pranešimo. IIIg klasės mokiniai dalyvavo pokyčių lyderio Giedriaus Bučo paskaitoje „Socialinė atsakomybė. Mano didysis AŠ“. 7-8 klasės valandėlę bendravo tema apie draugystę. Septintokai tuo metu tapo jaunaisiais konsultantais ir tiesė pagalbos ranką penkiems paaugliams, į kurių laiškus atsakinėjo profesionaliai, teikdami patarimus temomis: Kaip susidraugauti? Kaip susirasti draugų? Kaip išspręsti konfliktą su draugu? Ką daryti, jei draugas išdavė? Kaip nenuvilti draugų?

Gimtadienio sveikinimas Vaškų gimnazijos bendruomenei- tai dar viena veikla, kurios metu reikėjo sukurti sveikinimą gimnazijai 6-tojo gimtadienio proga.

Kultūrinės pažintinės dienos ,,Draugystė veža” refleksijos metu kiekviena klasė pristatė savo vertinimą, ar ji praėjo įdomiai ir prasmingai, ką naujo sužinojo arba prisiminė, apie ką papildė žinias, teikė pasiūlymus kitiems metams.

Esame dėkingi visai gimnazijos bendruomenei už puikiai ir prasmingai praleistą laiką kartu. Tikime, kad draugystė tikrai „veža“!

Integruota prevencinė diena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas