Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Renkuosi kvėpuoti laisvai! Pasaulinės nerūkymo dienos paminėjimas

Paskutinę pavasario dieną, gegužės 31 d., yra minima Pasaulinė nerūkymo diena. Pasaulio sveikatos organizacija rūkymo keliamą pavojų asmens ir visuomenės sveikatai lygina su epidemijų keliamais pavojais. Nėra nė vienos žmogaus organizmo sistemos, kuriai nekenktų rūkymas, kaip ir nėra nekenksmingų cigarečių, todėl pagrindinis Pasaulinės dienos be tabako tikslas yra apsaugoti dabartinę ir būsimas kartas nuo tabako vartojimo sukeliamų sveikatos, socialinių, aplinkos ir ekonominių problemų bei priverstinio kvėpavimo tabako dūmais užterštu oru.

 

Vaškų gimnazijos 5, I (9) kl. mokiniai paminėdami šią dieną dalyvavo Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro organizuotame piešinių – plakatų konkurse „Renkuosi kvėpuoti laisvai“.

 

Džiaugiamės mokinių idėjomis, žiniomis ir kūrybiškumu atskleidžiant ir pavaizduojant šį žalingą įprotį savo piešiniuose. Sveikiname mokinius: Paulių Juknevičių (5 kl.), Danielių Matuzą (5 kl.), Pijų Pluką (5 kl.), Irmą Grigaliūnaitę (9 kl.),  kurių darbai komisijos vertinimu buvo atrinkti ir geriausiai įvertinti.  Jų  darbai eksponuojami Pasvalio M. Katiliškio viešojoje bibliotekoje.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Birutė Jokubaitienė

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.