PASVALIO R.

 

VAŠKŲ GIMNAZIJA

 

      

Mokyklos g. 23, Vaškai, LT–39373, Pasvalio r.

Tel.: (8 451) 41 174, (8 451) 41 123

El. paštas: vaskugimnazija@gmail.com

                                                                                                                                                                                 

                                                             

                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,,SVEČIUOSE PAS EŽIUKĄ“

 

Pamokėlė lauke: ,,Svečiuose pas ežiuką“. Mažiesiems joks oras nebaisus, kai lauke laukia vaikų draugas ežys. Pamokėlės metu vaikai domėjosi kur jis gyvena, ką mėgsta, kaip atrodo jo guolis, į ką jis labiausiai panašus. Dainuodami dainelę ,,Ežio namas“ statė ežiui namą. Į pagalbą atskubėjo visiems gerai žinomas draugas kurmis. Po dainelės vaikučiai buvo pakviesti užduotėlei ,,Ežiuko matematika“, kurios metu metė skaičių kauliuką ir skaičiavo spygliukus. Pamokėlės pabaigoje vaikai save įsivertino šypsenėlėmis.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

MOKYTOJŲ DIENA

 

Mokytojas – ypatinga profesija. Būti mokytoju tai – ne tik didelė dovana, bet ir atsakomybė, bei nelengva užduotis. Šią dieną darželio ,,Bitutės“ vaikai ir pedagogai linkėjo mokytojams, stiprybės, neišblėstančios kantrybės, džiaugsmo bei jausmo. Norėdami parodyti dėmesį brangiems mokytojams, darželio pedagogai kartu su vaikais gamino atvirukus ir sveikino gimnazijos mokytojus su profesine Mokytojų diena. Spalio 5 dieną darželio ugdymo procesą paįvairino III-čios gimnazinės klasės mokinės Akvilė, Andrėja ir Urtė. Veiklų metu mokinės kartu su vaikais dainavo dainelę ,,Garvežiukas“. Atliko eksperimentą ,,Spalvos“. Žaidė žaidimą ,,Surask man spalvą“. Įtvirtintas žinias apie spalvas vaikai pritaikė kūrybinėje užduotyje ,,Šukuosena“.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

PASAKA ,,PIRŠTINĖ“

 

Kiekviena diena darželyje prasideda nuo įvairiausių veiklų: žaidimo, mankštos, piešimo, dainavimo ir daug kitų įvairiausių užsiėmimų. Bet niekada nepamirštame ir pasakų. Nors už lango dar ne žiema, bet jau vaikus aplankė žiemos pasaka ,,Pirštinė“. Ją tikriausiai jau žinote visi. Tai ukrainiečių liaudies pasaka apie pirštinę, į kurią susirinko gyvūnai. O kas nutiko toliau kviečiame pažiūrėti.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)