PASVALIO R.

 

VAŠKŲ GIMNAZIJA

 

      

Mokyklos g. 23, Vaškai, LT–39373, Pasvalio r.

Tel.: (8 451) 41 174, (8 451) 41 123

El. paštas: vaskugimnazija@gmail.com

                                                                                                                                                                                 

                                                             

                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VASARIO 16 MINĖJIMAS

 

Trispalvė vėliavytė.

Saulytė - tai geltona,

Žalia - maža varlytė

Braškytė - tai raudona.

Geltona – tai bitelė

Žalia – gėlės šakytė

Raudona – tai gėlelė

Štai - mūsų vėliavytė.

Tokiais eilėraščio žodžiais darželio vaikučiai minėjo vasario 16 – osios dieną. Visą savaitę vaikai šia tema darė darbelius, dainavo daineles, žiūrėjo mokomuosius filmukus apie Lietuvą, statė Gedimino pilį, margino trispalvę, įtvirtino žinias apie tris pagrindines simbolines spalvas. Penktadienio rytmetyje vaišinosi savo pačių pasigaminta trispalve žėle. Pasipuošė mokytojos pagamintomis trispalvėmis apyrankėmis, visi kartu dainavo M. Mikutavičiaus dainą ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“.

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

PROJEKTAS „TRUMPI ŽAIDIMAI“

 

Sausio paskutinę savaitę darželio ,,Bitutės“ vaikučiai dalyvavo projekte ,,Trumpi žaidimai“. Ačiū organizatoriams už šaunias idėjas. Su dideliu smalsumu, susidomėjimu ir nekantrumu su vaikais  išbandėme įvairias pasiūlytas veiklas. Vaikai liejo „Taškelius ir spalvas“, lankstė „Pelytę“, kūrė įvairų „Ritmą kitaip“, organizavo greičio varžybas ,,Kas apsirengs pirmas“. Visos veiklos vaikams kėlė daug emocijų, skatino bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje, džiaugtis pasiektu rezultatu.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

SAUSIO 13-OJI

 

Mažieji vaikučiai sausio 13 dieną šventė paminėjo ryto ratelio pokalbiu apie savo šalį. Išsiaiškino savo šalies, sostinės pavadinimą. Įdėmiai klausėsi mokytojos pasakojimo apie televizijos bokštą. Veiklą pabaigėme kūrybiniu darbu ,,Televizijos bokštas“.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

VIEŠNAGĖ PASVALIO MARIAUS KATILIŠKIO VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

 

Sausio 8 dieną su vaikučiais nuvykome į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką. Susipažinę su naujomis bibliotekos erdvėmis vaikai labai susidomėję klausėsi bibliotekininkių sekamos teatralizuotos pasakos ,,Du ožiukai ant lieptelio“. Vaikai vartė daug įdomių, nematytų, smalsumą keliančių knygų, žaidė įvairius žaidimus.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

KALĖDOS

 

Kalėdos tai stebuklų metas. Tikime su mažaisiais ir mes stebuklais. Todėl mus ir aplankė Kalėdų senelis su dviem savo padėjėjomis Nykštukėmis. Kokius stebuklus jos išdarinėjo! Vandenį pavertė ledu. Brrr.. Kartu su vaikais mėtėsi sniego gniūžtėmis. Oiiii, smagu... Ėjome stebuklingu taku. Šokome, dainavome ir linksminomės su vietoje nenustygstančiomis Nykštukėmis.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

VEIKLOS SU TĖVELIAIS

 

Gruodžio mėnesį  darželyje ,,Bitutės“ vyko tėvelių ir vaikučių kūrybinės dirbtuvės. Kartu su mama Snieguole ir mama Jovita gamino Kalėdinius žaisliukus iš popieriaus ir medžiagos. Žaisliukai gavosi labai gražūs. Su dideliu džiaugsmu nešėsi juos namo papuošti namuose esančią eglutę. Su mama Raminta skaitė pasaką ,,Pirštinė“. Tada vaikai įsikūnijo į pasakos personažus ir ją suvaidino. Veiklą užbaigėme kūrybiniu darbu. Vaikus nustebino ir mama Kamilė. Ji kartu su vaikais atliko eksperimentą. Mama Lina supažindino vaikus su nauja tapimo su siūlu technika. Daug emocijų ir džiaugsmo buvo vaikučių veiduose atliekant veiklas.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

DRAUGO DIENA

 

Draugo diena yra labai ypatinga. Tai puiki proga parodyti savo meilę, pagarbą, draugiškumą savo draugui. Darželio vaikučiai šventė šią dieną su džiaugsmu. Spalvino širdeles ir teikė savo draugui, su šiltu apkabinimu ir šypsena.

 

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

PROJEKTAS ,,ŽAIDIMŲ LAUKAS”…

Šį nuostabų ketvirtadienio rytą mūsų darželio pedagogė, logopedė ir ugdytiniais prisijungė prie respublikinio projekto „Žaidimų laukas“. Darželio vaikai veiklą pradėjo pasisveikinimo eilėraštuku. Ugdytiniai smagiai kepė „keksiukus“, rengė parodą ,,Mano šakelė“, vėrė ,,vėrinukus“. Vaikučiai su dideliu užsidegimu ir gera nuotaika išradingai praleido laiką lauke.

 

(daugiau nuotraukų>>>)

 

 

 

RUDENĖLIO ŠVENTĖ…

Nuotaikinga Rudenėlio šventė atkeliavo į Vaškų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupę „Bitutės“. Darželyje veikė įspūdinga kūrybinių darbelių parodėlė „Rudens gėrybės“. Vaikai kartu su tėveliais gamino puokštes, įvairias kompozicijas ir kitus darbelius iš obuolių, moliūgų, cukinijų, brokolių, rudeninių gėlių, lapų, uogakrūmių, šakelių. Parodos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

 

(daugiau nuotraukų>>>)