Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Mokosi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai

Pagalbos mokiniui specialistė Kristina Prakopienė birželio mėnesį labai „keliauja“ po Lietuvos mokyklas, mokydamasi iš kolegų. Aplankyta Panevėžio „Vyturio“ progimnazija, kurioje susipažino su integruotomis pamokomis, kurias organizuoja progimnazijos bibliotekininkė su vis kitais mokytojais. Sužavėjo ilgalaikė mokytojų tobulinimosi programa „Mokimės- Išbandome- Dalijamės“. Viešėdama Kauno rajono mokyklose sėmėsi žinių iš Neveronių gimnazijos, kurioje labai stipri mokinio pažangos vertinimo sistema, o Zapyškio pagrindinė mokykla žavi pozityvia komunikacija ir mokytojų užsidegimu. Aplankytoje Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje sužavėjo (P)ledukų stovykla ir vaiko ūgties matavimas. Domeikavos gimnazijoje labai stiprus 4K modelis: Aš kuriu. Aš keičiu. Aš su kitais. Aš kitiems. O ką bekalbėti apie begalę projektų ir folkloro ansamblį „Serbentėlė“.

 

Mokytojai ne tik moko mokinius, bet teikia žinias ir mokytojams. Mokytojų lyderių komanda (pavaduotoja Jurgita V., rusų mokytoja Rita Č., matematikos mokytoja Nida B., specialioji pedagogė Kristina P.) per 40 valandų ruošiasi visus mokytojus išmokyti bendradarbiavimo būdų pamokose. Gavę daug ir naudingos informacijos, ją panaudos vesdami pamokas savo mokiniams. Džiaugiamės, kad galime padėti vieni kitiems augti. Augindami kitą augame patys.

 

Pagalbos mokiniui specialistė, 7 klasės vadovė Kristina P. pranešimą „Emilijos sėkmės istorija“ pristatė  Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos metodiniame forume „Skaitmeninis turinys nuotoliniame mokyme: iššūkiai ir / ar galimybės?“, grupėje  „Veiksminga klasės vadovo veikla + nuotolinis mokymas = misija įmanoma!“. Išgirdome ir kitų mokyklų patirčių, kaip sekėsi dirbti nuotoliniu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas