Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

GAMTOS MOKSLŲ DIENA

Rugsėjo 16 d. Vaškų gimnazijos  Gamtos, tiksliųjų mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės mokytojai tęsė jau tradicija tapusią Gamtos mokslų dieną. Gimnazijos 5-8, I-IV g. klasių mokiniai dalyvavo integruotose pažintinėse-patyriminėse veiklose, kurių metu mokiniai, klasių vadovai ir mokytojai atliko eksperimentines užduotis su vandeniu ,,Nepaprastos paprasto vandens galios“. Išklausė sveikatos specialistės Augustės Gražinės paskaitėlę ,,Vanduo – sveikatos ir gyvybės šaltinis“. I-III gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo fizinio aktyvumo veiklose, kurias vedė fizinio ugdymo mokytojai, 5-7 klasių mokiniai su klasės vadovais dalyvavo taisyklingo vaikščiojimo su šiaurietiškomis lazdomis treniruotėje, kurią padėjo suorganizuoti Pasvalio visuomenės sveikatos centro  specialistė Augustė. Kūrybiškos ir netradicinės fizinio aktyvumo veiklos buvo puikus startas  ,,Judumo savaitei“.

 8 klasės mokiniai pasirinko veiklas išvykoje: aplankė Gedučių miške esantį mokslininko Grotuso atminimo ąžuolą, ten atliko kūrybines užduotis, kūrė paveikslus iš gamtinių medžiagų ,,Vandens apytakos ratas“. Gimnazijos bendruomenė iš gamtinių gėrybių kūrė dėlionę ,,Sveikuoliškas stalas iš rudens gėrybių“.

Apibendrinti visų integruotos dienos veiklų mokiniai su klasių vadovais rinkosi į savo klases, kur atliko kūrybinę užduotį: kūrė plakatus ,,Vanduo – sveikatos ir gyvybės šaltinis“. Vyresniųjų III-IV gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo mūsų gimnazijoje organizuotoje konferencijoje ,,Kuo Lietuvai ir mokslo pasauliui svarbus Teodoras Grotusas?“, kurioje pranešimus skaitė Kauno technologijų universiteto dėstytojai ir III gimnazinės klasės mokiniai Auksė ir Simas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas